TEKNE KİRALAMA
TEKNE KİRALAMA
yattaevlenmeteklifi
teknede evlenme teklifleri evora yat

teknede evlenme teklifleri evora yat

IMG_194
IMG_212
boğazturuevorayat
evora2lüksyatkiralama
TEKNE KİRALAMAyattaevlenmeteklifiteknede evlenme teklifleri evora yatIMG_194IMG_212boğazturuevorayatevora2lüksyatkiralama

Detaylar

İstanbul Boğaz’ ın da Sahibinden Yat Kiralama Fiyatları – 0533 777 77 18

EVORA 2 isimli yatımız 20 metre boyunda olup 16 kişi yemekli 20 kişi kokteyl düzeni misafir almaktayız

Minimum 2 saat boğaz turu fiyatımız 1000 TL olup belirtilen fiyatlara çay & nesscafe servisi dahildir.

Yat kiralama hizmeti ile diğer özel günleriniz doğum günü kutlaması – bekarlığa veda partisi – yatta evlilik teklifi organizasyonları – yatta evlilik yıldönümü kutlaması – teknede yemekli boğaz turu .. vb hizmetler için özel fiyat isteyiniz….

İstanbul Boğaz’ ın da sahibinden yat ve tekne kiralama hizmeti için bütçenize uygun, kaliteli, güvenilir, sizlere her an hizmet sunabilen firmaları tercih etmeniz ilk seçiminiz olmalı.. Yat kiralama ile ister yemekli veya yemeksiz, ister kokteyl ya da kahvaltı seçenekleri ile yapacağınız tercihlere göre fiyatlar değişmektedir. Boğaz turuna katılacak kişi sayınız da fiyat belirlemede önemli olup hafta içi ya da hafta sonu olması da fiyatı etkilememektedir. Boğaz turlarımızda müzik dinletisi cd bant yayın şeklinde olmaktadır. Burada size düşen görev bizlere sadece rezervasyon tarih ve saat bilginizin yanında kişi sayınızı – menü seçimi ile ekstra isteklerinizin olup olmadığını belirtmektir. Yat kiralama fiyat bilginizi tüm bu maddeler üzerinden belirlemekteyiz… Tıpkı otel rezervasyonu gibi avans sistemi ile çalışılmakta olup kalan bakiye turda ödenmektedir.