kahvaltıevlilik teklifi
kahvaltıevlilik teklifi
evorayattekneorganizasyon
evora2lüksyatkiralama
kahvaltıevlilik teklifievorayattekneorganizasyonevora2lüksyatkiralama

Detaylar

İstanbul Boğaz’ ın da sevgilinize yatta sürpriz evlilik teklifi yapmak istediğinizde, kafanızda canlanan akşam yemeği yerine hoş bir sabah kahvaltısına ne dersiniz?

 

Paketimizde neler var?
Size özel aksesuarlar ve mumlar kullanılarak hazırlanmış profesyonel ve özenle süslenmiş masa eşliğinde iki kişilik serpme kahvaltı servisi size özel müzik dinletileri eşliğinde
Kişiye özel kalpli pasta. İletmek istediğiniz kısa bir mesaj eşliğinde,
Lüks yatımız ile 1.5 saat boğaz turu,
Tur boyunca en özel anlarınızın fotoğraf çekimi
Pasta kesim anının ve evlilik teklifinin videoya çekilmesi,
Teklif sırasında uzaktan kumandalı 2 adet volkan ışık gösterisi,
  Size de bu özel anların keyfini çıkarmak kalıyor 🙂

İstanbul boğazının havasını içinize çekerek, bütün sabah kahvaltılarınızı birlikte yapmak istediğiniz sevdiğinize evlenme teklifi yapabilirsiniz. Size özel iki kişilik bir kahvaltı eşliğinde dilerseniz hoş bir keman sesi, dilerseniz sevdiğiniz şarkılar eşliğinde bir çiçek aranjmanı ile sevdiğiniz kadına tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Neden Sürpriz Evlenme Teklifi Yapmalısınız?

Çünkü bir kadının en çok hatırında kalan ve yakınlarına defalarca anlattığı anısı evlilik teklifini ne şekilde aldığıdır. Siz de sıradan bir günü özel bir güne çevirmek için sürpriz evlenme teklifi fikirleri için birbirinden romantik paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

Sevdiğiniz insanı birkaç saatliğine şımartmanız, size ömür boyu sürecek olan bir anı yaratma şansını verecektir. Kutsal evlilik bağının temelini sağlam bir şekilde atarak, aile kuracağınız kişiyi sevindirebilirsiniz. Boğazın mis gibi havası zihninizi dinlendirirken, sevdiğiniz insana özel olduğunu hissettirmeniz çok zor değil.

Siz de hemen bizimle iletişime geçin, en özel günlerinizi İstanbul’un güzel manzarası eşliğinde unutulmaza çevirin.

GSM : 0533 777 77 18