2010 yılından beri deniz turizmi ve organizasyonlar konusunda hizmet veren Evora Yat Organizasyon, Eda TOKER tarafından kurulmuştur.
Bildiğiniz gibi insanlar özel günlerine büyük bir önem vermektedir. Bu yüzden teknede evlenme teklifi ya da doğum günü organizasyonu gibi özel gün ve gecelerde, İstanbullular için en etkileyici alternatif teknede boğaz turları olmaktadır. İstanbul boğazının ortasında, yedi tepeli şehri mehtabın altında seyrederken, çok sevdiğiniz kişiye, çok özel olduğunu hissettirmek istediğinizde firmamız size ihtiyaç duyduğunuz tüm imkanları sunmak üzere eşlik etmektedir.
Evlenme teklifini ya da diğer organizasyonlarınızı unutulmaz kılmak istediğinizde, profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız doğrultusunda sizlere hizmet verme amacıyla çalışmaktayız. Her mevsim bu özel anlarınızı size özel ve etkileyici hale getirmek için teknolojinin tüm imkanlarını en iyi şekilde değerlendiriyoruz.
Siz de herhangi bir günü unutulmaz bir ana çevirmek isterseniz, 7 yıllık deneyimimiz ve mutlu müşterilerimizin referansları ile size sunacağımız hizmetleri en iyi şekilde sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Misyonumuz

Evlenme teklifleri başta olmak üzere doğum günleri, düğünler, mezuniyet geceleri, partiler, boğaz turları ve kahvaltı gibi birçok amaç dahilinde tekne kiralamak isteyen müşterilere en iyi deneyimi kazandıracak bir hizmet kalitesini amaç edindik.
2010 yılından beri sürekli büyüyen organizasyonlarımız ve mutlu müşterilerimiz, bize doğru yolda olduğumuzu hatırlattığı için yatta evlenme teklifi ve benzeri onlarca farklı organizasyon için kişiye özel butik bir hizmet veriyoruz. İstanbul boğazının güzelliğini sevdiklerinizle paylaşmak ve İstanbul’a bir de boğazın tam ortasından bakmak isteyen herkese hizmet vermek için Kuruçeşme’de müşterilerimize iki yat ile hizmet veriyoruz.

Vizyonumuz

Hedeflerimizi gerçekleştirirken mutlu müşterilerimizin tavsiyesiyle gün geçtikçe daha fazla kişiye farklı organizasyonlar için hizmet vermeye başladık.
En büyük hedefimiz, teknede evlenme teklifleri konusunda İstanbul’un ilk akla gelen firması olmaktadır. Bu doğrultuda hizmet veren Evora ailesi olarak daha büyük organizasyonlar için daha büyük teknelerle hizmet verebileceğimiz yeni konseptler oluşturmak hedefindeyiz.
Ailece ya da baş başa vakit geçirmek isteyen herkese, %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak hizmet vererek, müşterilerimize ihtiyaç duydukları güveni ilk andan itibaren vermek en büyük ilkemiz olmuştur.

Değerlerimiz

Biliyoruz ki sizler o çok özel anlarınızı geçireceğiniz teknelerimizde her şeyin eksiksiz olmasını istiyorsunuz. Biz de bunu çok iyi bildiğimizden, her detayda kendimiz için hazırlık yapıyormuşçasına büyük bir özen göstererek size özel organizasyonunuzu hazırlıyoruz.
Yüzlerce mutlu müşterimize hizmet verirken, aşağıdaki ilke ve değerlerimizden asla ödün vermeden çalışıyoruz.
– Müşteri daima haklıdır ilkemizle %100 memnuniyetinizi sağlayacak şekilde hizmet vermek,

– Dürüst ve samimi bir saygı çerçevesinde ihtiyacınız olan organizasyonu birlikte planlamak,

– Maddi ve manevi memnuniyet sağlamak,

– Müşterilerle bir gün değil birçok özel gün paylaşmak,

– Müşterilerimize hizmet veren personelimizin seçimini özenle yapmak,

– Kişiye organizasyonlar ve grup organizasyonları için en uygun kiralık tekne fiyatları politikası izlemek.