Benim için doğru yatta teklif veya diğer organizasyon paketini nasıl seçebilirim?

Yatta sürpriz organizasyon ( evlilik teklifi, doğum günü kutlama, yıldönümü kutlama ) kararınızı; bütçenize ve daha sonrasında süre olarak kaç saatlik bir organizasyon olması gerektiğine, organizasyona katılacak kişi sayınızın ( sadece siz ve kız arkadaşınız ya da kalabalık arkadaşlarınız ile birlikte ) yanı sıra yapılacak tekne organizasyonunun yemekli veya aperatif atıştırmalıklar şeklinde kişisel bir tercih ile karar alabileceğiniz bir durumdur..

 

Rezervasyon Prosedürünüz Nedir ?

Öncelikle yatımızın tarih ve saat müsaitliği, fiyatları ve tekne organizasyon ayrıntıları için GSM : 0533 777 77 18 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ile sürecimize başlıyoruz.

Organizasyon detaylarımızı konuşup kesinleştirdikten sonra whatsapp veya e-mail ortamında bütün detayları size  gönderiyoruz.

Rezervasyonu onaylamak için  ön ödemenizi  banka hesabımıza aktarmanız veya yüz yüze yata gelip görüşerek de yaparak rezervasyonunuzu onaylanmış olacaksınız.

 

Program Akışımız Nasıl Olacaktır. ?

Organizasyonumuz teknemizin bağlı bulunduğu Kuruçeşme Marina veya Boğaz’ da rezervasyonunuzun bulunduğu Otel –Restaurant’ dan VIP yatımıza gelmeniz ile başlamaktadır. Size özel hazırlanmış renkli taşlar & mum ışıkları & şamdanlar ile dekore edilmiş bir masa eşliğinde romantik bir akşam yemeği & kokteyl sizi beklemekte olup önceden belirlemiş olduğunuz şarkılar fonda veya keman virtüözü eşliğinde müzik dinletisi size eşlik etmektedir.

Programımızda teknede lazerle evlenme teklifi gösteri sunumu varsa Boğaz Köprüsü’ ne yaklaştığımızda sizi yatımızın ön kısmına davet ediyoruz ve teklif anında size özel şarkınız çalarken köprünün altında renkli lazer cihazımız ile önceden belirlenen ÖZEL MESAJINIZ sonrasında BENİMLE EVLENİR MİSİN ? yazıyoruz. Tüm Boğaz’ ın şahit olduğu bu yatta evlenme teklif anınızda uzaktan kumandalı volkan ışık gösterileri eşliğinde evlilik teklifinizi gerçekleştiriyor ve turumuzu hareket noktamız da sonlandırıyoruz.

Lazer gösteri sunumu yok ise Kız Kulesi’ ne gidiyoruz ve yatımızın ön kısmına sizi fotoğraf çekimi için davet ediyoruz, uzaktan kumandalı volkan ışık gösterisi ve  önceden belirlenen müzik eşliğinde teklifinizi gerçekleştiriyor ve turumuzu hareket noktamız da sonlandırıyoruz.

Yatlar Nereden Hareket Ediyor ?

Organizasyonlarımız teknelerimizin bağlı bulunduğu Avrupa Yakası’ n da Kuruçeşme veya Arnavutköy’ den ya da Anadolu Yakası’ n da iseniz Çengelköy Kuleli Askeri Lise Önünden alış bırakış şeklinde oluyor. Farklı noktalardan alış ve bırakış için ayrıca birlikte konuşarak karar veriyoruz…

Rezervasyon Erteleme veya İptal Durumunda Ne Yapıyoruz ?

Yapılan rezervasyonlar için karşılıklı konuşarak yatımızın ve sizin müsait olduğunuz tarihe erteleme yapıyoruz.

Belirtilen Fiyatlar Dışında Ek Bir Ödeme İstenir Mi ?

Kararlaştırmış olduğumuz organizasyon paketine dahil olmayan bir hizmeti yatta sonradan almaya karar vermediğiniz sürece ekstra bir ödemeniz oluşmayacaktır. ( Mesela seçtiğiniz pakette alkol içeceği istememiş olabilirsiniz yata gelince alkol istemeniz durumunda ekstra ücret ödemeniz gerekecektir. )

Kış Hava Koşullarına Göre Tekne Rezervasyon Yapabiliyor Muyuz ve Güvenlik Önlemleriniz Neler  ?

Yatın arka havuz kısmı şeffaf tenteler ile açılır kapatılır şekilde olup, soğuk havalarda webasto ısıtma sistemi ile ısıtılmaktadır. Havanın soğuk veya yağışlı olması teklif programınızı etkilememektedir.

Deniz ulaşımını engelleyecek hava koşulu olduğu taktirde erteleme yapıyoruz.

 

Yatlarımızın tamamının Boğaz’ da çalışabilmesi için gerekli bütün evraklar bulunmaktadır.      ( Denize elverişlilik * sigorta * Turizm Belgesi vs… )