Istanbulevlenmeteklifievorayat

Teknede Evlenme Teklifi

Sevdiğiniz insanla her anınız özeldir. Ama bazı anlar vardır ki ömrünüzün sonuna kadar unutamayacağınızı bilirsiniz; teknede evlenme teklifiniz gibi! Hayatınızın en eşsiz dönüm noktası olur. O teklifle birini ömrünüze ortak edersiniz. Ama o teklif öyle kolay mı yapılır? Herkesin o muhteşem soru için kafasında planları vardır. Peki siz o günü unutulmaz yapmak, daha da özel kılmak için ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Cevabınız teknede evlenme teklifi yapmak olmalı!

Sevdiğinizin “Evet!” çığlıkları İstanbul Boğazı’nın eşsiz dalgalarına karışsın; mutluluğunuz o dalgalarla okyanuslara ulaşsın. Bırakın teknede evlenme teklifi yaparak aşkınıza mavi sulardan bütün İstanbul şahit olsun.

Teknede evlenme teklifiyle şehrin siluetinden uzaklaşmadan yalnız kalıp uygun ambiansı yaratabilirsiniz. İsteğinize göre iki kişilik yemek rezervasyonuyla kalplerinize giden yola baş başa ulaşırsınız. Ya da birçok çift gibi bu en mutlu başlangıcınıza arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz! Hazırlamayı düşündüğünüz sürprize arkadaşlarınızı dahil ederek renkli bir organizasyona imza atabilirsiniz. Farklı konsept ve ekipmanlarımızla fark yaratarak sizlere unutulmaz anılarla veda edeceğimizden şüpheniz olmasın.

Aşkın birçok hali vardır; durgun, dalgalı… Teknelerimizde dört mevsim aşkınızın her haline uygun teklif yapma imkanınız vardır. Birçok farklı paket seçeneğimiz ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hayallerinizin de ötesine geçmek için uzmanlaşmış ekibimizden özel olarak fikir alabilir, mutluluğunuzu katlayabilirsiniz. Sadece yat içindeki detaylarla değil seçtiğiniz güzergah ile de teklifinizi özelleştirebilirsiniz.

Evlilik teklifiniz sizin için olduğu kadar bizler için de önemli! Gitmeyi hedeflediğiniz bu kutsal yolda yalnız değilsiniz. Aşkınızın ve sizin hak ettiğiniz özeni organizasyonumuza yansıtarak teknedeki evlenme teklifinizi peri masalına çeviriyoruz. Organizasyonlarımızda görev alan arkadaşlarımızın güler yüzlülüğü ve güvenilirliği ile gönül rahatlığıyla kendinizi, yeni hayatınızın başlangıcını bize teslim edebilirsiniz.

Heyecanınıza, bu güzel anınıza ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir